AKTUALNOŚCI

dodane 25.05.2022

Po kursie dla kobiet ESTERA

Kolejny kurs dla kobiet przyniósł wiele pozytywnych reakcji.
W dniach 14-15.05.2022r w Parafii św. Józefa w Radomiu odbył się kurs „Estera”, prowadzony przez kobiety dla kobiet. Organizatorem tego wydarzenia była nasza Wspólnota a duchowym opiekunem ks. Włodzimierz Osica SAC. Celem rekolekcji było znalezienie odpowiedzi na pytanie KIM JESTEM? i odkrycie tożsamości kobiety jako córki, żony, matki. Był to czas odkrywania wpływu zranień z przeszłości i ich skutków w obecnym życiu. Dzięki temu, że dotykane były trudne sprawy, kobiety mogły zrobić krok do przodu, ku wolności, uznając że życie należy do Boga a nie do przeszłości.
W kursie wzięło udział 14 kobiet z Radomia i okolic. Chwała Panu za ten piękny weekend.
 
Poniżej kilka świadectw uczestniczek.
 
„Wierzę, że wracam jako kobieta wolna, piękna, z nową tożsamością. Otwarta na zmiany i pewna, ze Bóg jest blisko mnie, zawsze i we wszystkim mi pomoże. Zostawiam bagaż trudnych relacji i robię krok do przodu jako kobieta godna, wartościowa i piękna Bożym pięknem. Amen”
Emilia lat 36
 
„ Poznałam siebie, uświadomiłam sobie źródło moich problemów. Wiem jak sobie z nimi radzić. Wiem, że Bóg kocha mnie taką jaka jestem. Wiem, że to co w życiu przeżyłam złego nie jest ani moją winą ani karą.

Strony